Monthly Archives: May 2010

Dřysty k volbám

Nějaké ty teórie k tomu, proč to levice tentokrát projela, aneb po bitvě je každý generál (a je toho plný internet, tak proč se nesvézt).

Posted in Volby 2010 (2009) | 4 Comments

Asociace a barva kůže

Test Implicitních Asociací Zde si lze otestovat např. jakou podvědomě dáváte preferenci obličejům dle barvy kůže. Mně vyšla mírná preference lidí světlé barvy pleti vůči lidem tmavší pleti. Co vám?

Posted in masáže | 5 Comments

Volby za dveřmi, volit?

Koho budu volit? Co bude s touto rubrikou, objeví se zde můj pohled na programy dalších stran?

Posted in Volby 2010 (2009) | 3 Comments

Pehe: OVM a jako fotbalové utkání

Demokratická rozprava není fotbalové utkání. Jde o vážnou věc, ne o zábavu nebo sport. Organizátoři by lidem, kteří mají zájem tvořit publikum, měli zcela jasně dát podmínky: slušné společenské oblečení, žádné transparenty, žádné skandování jako na fotbale.

Posted in z internetu | Comments Off on Pehe: OVM a jako fotbalové utkání

ODS: nejlepší je ODS

V článku Exkluzivní průzkum: Nejlepší ekonomický program nabízí podle expertů ODS iHNed.cz informuje o tom, že Institut rozvoje podnikání považuje program ODS za nejlepší ekonomický program všech politických stran.

Posted in z internetu | 2 Comments

Mateřská ODS

Když jsem psal o programu ODS, vynechal jsem část o mateřské. ODS má ve svém programu mateřskou ve výši 70%, to znamená více, než je tomu nyní.

Posted in masáže | 1 Comment

Ladislav Jakl a jeho argumentace

Velice mne zaujala síla argumentace pana Jakla dnes v pořadu OVM na ČT24, vytvořil jsem proto krátký sestřih toho nejdůležitějšího, co řekl:

Posted in masáže | 4 Comments

Heaving Earth, Hour of Penance, 28.4.2010, Praha – Klánovice

Divácká účast jako před rokem na Origin, tedy nic moc.

Posted in kulturlist | Comments Off on Heaving Earth, Hour of Penance, 28.4.2010, Praha – Klánovice

Yann Tiersen, 10.5.2010, Divadlo Archa, Praha

Teprve v den konání koncertu jsem se dočetl, že Tiersen bude na koncertu představovat nové album (vyjde v září), a jelikož na něm hraje hlavně na kytaru, ani na koncertě nejspíš vůbec nebude hrát na akordeon, což měl být hlavní … Continue reading

Posted in kulturlist | 3 Comments

Protidemonstrace

Skoro jsem zapomněl, že jsem chtěl na blog krátce popsat svou zkušenost z jedné protidemonstrace.

Posted in o JABu a o Johnnym | 1 Comment

iHned ví, kdo jsou voliči ČSSD

Po rozhazovačném Mirku Topolánkovi, který rád tráví dovolenou na prominentním toskánském poloostrově, jezdí terénním vozem pochybného původu a bydlí v centru Prahy, přichází do čela ODS muž, jehož majetek se blíží finančním poměrům voličů ČSSD.

Posted in z internetu | 2 Comments

Volební program ODS

Rubriku jsem zakládal v době, kdy byly volby plánovány na podzim 2009. Jelikož pak došlo k jejich posunutí, psaní do rubriky jsem odložil. Teď už nemám tolik motivace do této rubriky zase psát, ale přesto se o to pokusím. Bude … Continue reading

Posted in Volby 2010 (2009) | 3 Comments