Monthly Archives: July 2003

Obyčejná česká firma a její web

Už vás nehodlám krmit mými výmysly o webových standardech. Tentokrát něco z praxe. Jistými cestami jsem kdysi převzal správcovství webu jedné vcelku obyčejné české firmy. Ten jejich web je fakt hrozný.

Posted in webové standardy | Comments Off on Obyčejná česká firma a její web

Internet Explorer bude a webové standardy taky

Druhé a snad i poslední moje zamyšlení (nebo spíš přesvědčení) o budoucím vývoji webových standardů a co se stane s Internet Explorerem.

Posted in webové standardy | Comments Off on Internet Explorer bude a webové standardy taky

Špatné a ještě horší weby

Nedávno jsem si pěkně zhoršil náladu při pročítání pixyho lampárny. Je to opravdu čtení, jež by mohlo příznivce webových standardů dovést do stavů nepříčetnosti.

Posted in webové standardy | 2 Comments

Rolling Stones v ČR!

Stouni se svým turné v ČR! Tohle bude můj názor na tenhle skvělý koncert, moji reportáž z koncertu čtěte tady.

Posted in názory | Comments Off on Rolling Stones v ČR!

Český Telecom a internet v ČR

Opravdu si už nevzpomínám, kdy poprvé uživatelům internetu v ČR začalo poprvé smrdět chování a cenová politika Českého Telecomu (dále jen ČTc). Uběhlo mnoho vody, mnoho sprostých nadávek Češi vyřvali na stranu ČTc, mnoho snahy projevil Vladimír Mlynář, ale kam … Continue reading

Posted in názory | Comments Off on Český Telecom a internet v ČR

České blogy

České blogy se rozjíždějí na maximum, možná se dostaneme do stavu, že jich bude tolik, že si každý bude mít co vybrat a taky že se někteří naučí vyjadřovat své názory.

Posted in názory | 1 Comment

Proč používat webové standardy

Na mnoha weblozích a diskuzích se teď neustále omýlá, proč používat webové standardy. Já bych se na to podíval spíše pohledem tvůrce webu.

Posted in webové standardy | Comments Off on Proč používat webové standardy

Začátek JABu

Just Another Blog starting… Ono se říká, že začínat úvodní stránku slovy Vítám vás není správně, takže Vás tady nevítám, tyto stránky nejsou vůbec optimalizovány pro žádný prohlížeč, neexistuje rozlišení, pro které by byly navrženy a o validitě jejich kódu … Continue reading

Posted in o JABu a o Johnnym | Comments Off on Začátek JABu